ul. Młodzieńcza 1, Warszawa
501 111 112

Pon - pt: 09:00 - 19:00
ul. J. Kowalczyka 7, Warszawa
501 111 112
Pon - pt: 08:00 - 19:00, Sb: 09:00 - 15.00

Leczenie cellulitu

Występowanie cellulitu dotyka ponad 80% kobiet na całym świecie. Pojawia się najczęściej na biodrach, udach, pośladkach i kolanach, gdzie skóra staje się nierówna, pofałdowana i pełna zgrubień. Jako, że cellulit znacząco wpływa na wygląd ciała, nierzadko staje się powodem kompleksów.

Do powstawania cellulitu może przyczynić się niezdrowy styl życia, brak ruchu czy zła dieta. Niebagatelne znaczenie mają również uwarunkowania genetyczne, problemy hormonalne oraz stres i zmęczenie.

Warto jednak wiedzieć, że jest to problem nie tylko natury estetycznej, ale również zdrowotnej. To schorzenie skóry spowodowane niewłaściwym rozmieszczeniem tkanki tłuszczowej oraz pojawieniem się włóknistych zmian tkanki podskórnej. Odkładający się tłuszcz może stać się przyczyną zaburzeń równowagi hormonalnej i złego funkcjonowania krążenia żylno-limfatycznego, dlatego też należy mu przeciwdziałać.

Na szczęście medycyna estetyczna pozwala na skuteczną walkę z cellulitem. W Denis Clinic stosujemy preparat ALIDYA, który podawany jest podczas zabiegu mezoterapii igłowej, za pomocą iniekcji. Pomaga on w usuwaniu cellulitu w różnych partiach ciała, najczęściej jednak są to brzuch, uda, pośladki oraz ramiona.

Jak działa ALIDYA?

Preparat ALIDAYA doskonale sprawdza się w chelatacji, czyli wyłapywaniu szkodliwych jonów żelaza oraz rozpuszczania toksyn, które magazynowe są w tkankach. Ponadto środek ten wyróżnia wysoka zawartość aminokwasów oraz cukrowców, dzięki czemu poprawia krążenie tętnicze i drenaż osmotyczny. Pobudza także odbudowę białek tworzących macierz i likwidację wolnych rodników. Wszystko to poprawia stan skóry, czyniąc ją zdecydowanie bardziej jędrną, napiętą i gładką.


Leczenie cellulitu

Występowanie cellulitu dotyka ponad 80% kobiet na całym świecie.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

    Umów wizytę