ul. Młodzieńcza 1, Warszawa
501 111 112

Pon - pt: 09:00 - 19:00
ul. J. Kowalczyka 7, Warszawa
501 111 112
Pon - pt: 08:00 - 19:00, Sb: 09:00 - 15.00

Leczenie wypadania włosów 

Wypadanie włosów może być spowodowane różnymi czynnikami. Używane kosmetyki, styl życia czy uwarunkowania genetyczne to tylko niektóre z nich. Znalezienie przyczyny wypadania włosów bywa niezwykle trudne, dlatego warto w tym celu oddać się w ręce specjalistów. Najczęściej jest to stres, zmiany hormonalne, choroby skóry głowy czy stosowanie silnych zabiegów fryzjerskich.

Wypadaniu włosów warto zacząć przeciwdziałać z chwilą, gdy zobaczymy pierwsze objawy. Długotrwałe i nieleczone może skutkować łysieniem oraz nieodwracalną utratą włosów. Łysienie objawia się inaczej u kobiet i mężczyzn, którzy tracą włosy z korony głowy. U kobiet włosy stają się rzadsze i cieńsze, na skutek czego powstaje coraz większy prześwit.

Istnieje wiele metod leczenia wypadania włosów, dlatego najlepiej udać się specjalisty, który dobierze najlepszą dla konkretnego pacjenta. W Denis Clinic podstawę stanowi konsultacja lekarska, podczas której diagnozujemy przyczynę problemu, stan skóry głowy, cebulek i mieszków włosowych.

Metoda leczenia

Najskuteczniejszą metodą walki z wypadaniem włosów jest mezoterapia igłowa. Polega na wstrzyknięciu pod skórę (tam, gdzie włosy są najbardziej przerzedzone) preparatu bogatego w peptydy bądź osocze bogatopłytkowe. Taki koktajl skutecznie pobudza regenerację oraz stymulację komórek skóry, co wpływa na odrost włosów mocniejszych i w większej ilości. Mezoterapia polecana jest zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn we wczesnej fazie łysienia.


Leczenie wypadania włosów 

Wypadanie włosów może być spowodowane różnymi czynnikami. Używane kosmetyki, styl życia czy uwarunkowania genetyczne to tylko niektóre z nich.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

    Umów wizytę